GM Dimmer 2 Module 600 W Glossy White AB 2 037
GM Dimmer 2 Module 600 W Glossy White AB 2 037 7787793023170
PAN INDIA DELIVERY

100% Genuine Products

100% Secured Payments
Product Description
-
Lighting sets the perfect ambience at home and to set the desired lighting scene for any mood is something GM Dimmer is best known for
Product Specification
| Brand | GM |
| Product Type | Dimmer |
| Product Code | AB 2 037 |
| No Of Module | 2 M |
| Voltage | 240V - 50-60HZ |
| Wattage | 600 W |
| With Without Indicator | Without Indicator |
| Color | Glossy White |
| Warranty | 2 years |
Other Details
| Dimension (CM) - L x B x H | 6 x 2 x 4 |
| Unit Of Measurement | 1 Piece |
| Weight | 0.05 kg |
| Generic Type | Dimmers |
| Manufacturer Details | Gm Modular Private Limited Shri Hari, 7/8, Shri Hari Industrial Estate Valiv Village, Vasai - East , Thane, Maharashtra-401208 India Phone: +91-8448233444 |
| Packer Details | Gm Modular Private Limited Shri Hari, 7/8, Shri Hari Industrial Estate Valiv Village, Vasai - East , Thane, Maharashtra-401208 India Phone: +91-8448233444 |
| Country Of Origin | India |
Write a review
Your review has been posted...!

