Out of Stock!
SKU # 1000127720
HP M050 Wired Mouse Black 7J4G9AA

PAN INDIA DELIVERY

100% Genuine Products

100% Secured Payments
Product Description
-
Ergonomic design traditionally design is ideal for right-handed players
-
Optical engine with 3 Keys for better productivity
-
1200 DPI for better performance
Product Specification
| Brand | HP |
| Product Type | Mouse |
| Product Code | 7J4G9AA |
| Product Model | M050 |
| Connectivity | USB |
| Color | Black |
| Dimensions | 6.10 x 11.80 x 3.50 cm |
| Weight | 75 g |
| Warranty | As Per Manufacturer Terms and Condition |
Other Details
| Dimension (CM) - L x B x H | 6.10 x 11.80 x 3.50 |
| Unit of Measurement | 1 Piece |
| Weight | 1 kg |
| Generic Type | Wired Mouse |
| Manufacturer Details | Wistron Infocomm(Chongqing) Co.Ltd. No.18-9.Baohong Avenue, Wangjia Sub-District,Yubei District, Chongqing (China) |
| Packer Details | Wistron Infocomm(Chongqing) Co.Ltd. No.18-9.Baohong Avenue, Wangjia Sub-District,Yubei District, Chongqing (China) |
| Importer Details | HP India Sales Pvt. Ltd., 24 Salarpuria Arena, Hosur Main Road, Adugodi, Bangalore-560030 |
| Country Of Origin | China |
Write a review
Your review has been posted...!

